Společenské šaty na svatbu

Společenské šaty na svatbu

Byla jste pozvána na svatbu a nevíte, jaké šaty k této slavnostní příležitosti zvolit? Dovolte nám se podělit o naše zkušenosti.

Nejprve – co bychom nedoporučovali.

V žádném případě nesmíte mít lepší šaty než má nevěsta. Tudíž nevolte raději žádné princeznovské šaty ve velkém stylu, to si mohou dovolit jen malé družičky, případně pokud si to vyloženě přeje nevěsta. Taktéž určitě nechoďte v čistě bílých šatech bez vzoru, ani v krátkých. Pokud se jedná o letní svatbu, tak by šaty měly mít alespoň nějaký vzor, když už jsou světlé, aby bylo zcela zřejmé, že nejste nevěsta a že se jedná o letní šaty. Zřejmě nejvhodnější volbou na svatbu jsou koktejlové šaty či polodlouhé šaty, ale jistě nejsou zakázané ani dlouhé jednoduché šaty. Občas svatební dress code určuje nevěsta, tudíž může nařídit, aby všechny dámy šly v dlouhých nebo krátkých šatechkoralove-kratke-pouzdrove-saty-svatebni-matky1Taktéž může určit barvu oblečení, což ale moc nedoporučujeme, není přece cílem, aby všichni svatebčané vypadali stejně a ladili k výzdobě na stole. A dovedete si pak představit ty nudné svatební fotky? Nebo naštvané kamarádky, které musejí jít v zelené a přitom ji ze srdce nenávidí? Apelujeme na nevěsty – nenuťte Vaše svatební hosty jít v něčem, co nesnášejí, jen proto, že se to líbí Vám. Přece chcete, aby na Vaší svatbě byli všichni spokojeni, aby se cítili dobře, aby si to užili a ještě dlouho vyprávěli o tom, že to byl mejdan roku. Měli jsme v salonu mnoho znechucených svědkyní, kterým „kamarádka“ nebo sestra nevěsta vybrala šaty, i když ony osobně chtěly jít v jiných, ale nevěsta jim to zakázala. Nedejbože, když jste hezčí a štíhlejší než nevěsta, která má případně nějaký komplex, to Vám zřejmě doporučí jít v pytli od brambor J Doporučujeme, kupte si šaty dle sebe a nevěsty se neptejte, ale dbejte výše uvedeného, tedy ne bílé a ne příliš honosné.

V našem eshopu, který se zaměřuje především na dámské společenské a plesové šaty, okrajově i na svatební jednodušší šaty – www.spolecenske-saty.euruzove-luxusni-sifonove-saty-s-kaminkama-maturitni-ples-svatba1naleznete stovky šatů skladem ihned k odeslání a za velmi příznivé ceny, a to jak pro velmi štíhlé dámy či slečny 34 XS, tak i pro baculky boubelky až do velikosti 56. Ke koupi jsou šaty pro svatební maminky s rukávkem nebo kabátkempro svatební hosty, družičky, svědkyně a i jednoduché svatební šaty pro nevěstu. A v nabídce je samozřejmě široká škála šatů plesovýchšatů do tanečních, na promoce, k maturitě, do divadla, do opery či na pohřeb. Račte si vybrat. Pokud byste měli zájem o osobní návštěvu v našem salonu, objednejte se prosím. Budeme se na Vás těšit!