Amaluska.cz

Veškeré svatební tiskoviny vytvářím podle Vašich představ. Používám kvalitní papíry, ať z nabídky papírů ručních nebo hladké, texturované či grafické kartony. Svatební sety můžete vybírat ze stálé nabídky nebo požádat o zakázkovou výrobu, stačí přesně popsat Vaši představu, poslat barevnost, texty, dekorace, které se Vám líbí. S důslednou pečlivostí se budu snažit splnit Vaše přání. Vše je […]

Kapela Štístko

Jsme dvoučlenná hudební skupina, která má mnohaleté zkušenosti s vystupováním nejen na soukromých oslavách, ale i na plesech či venkovních zábavách. Našim krédem je být Vašim spolehlivým článkem při pořádání nejrůznějších akcí. Hrajeme převzaté převážně české skladby různých žánrů. Dále nabízíme zvukařské a DJ služby.

Čerstvý boby

Hledáš originální občerstvení či zpestření vaší svatby? Nebo jen sháníš nezapomenutelný dárek pro ženicha a nevěstu? Bobyho mobilní BREW BAR přinese výběrovou kávu na jakoukoliv svatbu! Barista či baristka připraví filtrovanou kávu přímo před svatebčany a jejich hosty. Káva to bude chutná a jedinečná – vždy z kvalitních, čerstvě namletých zrn upražených v jedné z předních evropských pražíren.